Ataşehir’den Bakımlı Vip Genç escort bayan Medusa

Merhabalar İstanbul Ataşehir‘de ikamet eden elit ve bir o kadarda centilmen beyler sizlere kendimi tanıtacağım. Bendeniz Medusa Ataşehir’de oturmaktayım. 23 yaşındayım 1.65 boyunda 50 kilo civarı seksi fit vücut hatlarına sahipolarak bakımlı titiz ve hijyene kaliteye önem veren biri olarak karşılıklı dürüst samimiyete son derece önem veren biriyim sağlık açısından hassas misafirlerine önem veren bir bayan olarak sizlere keyif ve zevk veren bir gece sunup adeta benden keyif alacaksınız.

Seks benim bağımlı olduğum bir olay olduğunu ve bağımlı olduğum cinsel ilişkimi sizler gibi kendini bilen kendini iyi yetiştirmiş kültürlü beylerle nefesiniz nefesime teniniz tenime birleşerek huzuru ve mutluluğu bulacağız adeta seks için yaratıldığımı ve uzman olarak sizlere birbirinden farklı farklı yatak oyunlarımı uygulamak ister veya sizlerin hayalinizdeki gerçekleştirmek istediğiniz yatak oyunlarını uygulayıp sizleri hallerinize kavuşturabilirim.

Sizler sadece kendinizi bırakarak sizlere rüyalarınızı gerçekleştireceğim. Kendime her anlamda güveniyorum karşılıklı beğeni olmasa görüşmeyi sonlandırabilir’iz.

Görüşme yerlerim her iki tarafın rahatlığı ve güvenliği açısından sadece 4/5 yıldızlı otellerde görüşmek istiyorum.

Kondom şart sağlık açısından. 

Medusa

Benim İle İletişim

 0532 446 99 84

Yorum yapın