Avcılar Afet Zeynep

Avcılar  Afet Zeynep
Selam bir birinden değerli beyler bana ait olup kişisel bilgilerim ve %100 orijinal resimlerimin olduğu sayfama hoş geldiniz . Bu kadar bayanın arasından beni seçtiğiniz , beni tanımaya çalıştığınız , zaman ayırdığınız , için sizlere çok teşekkür ederim . Tanıdıktan sonra pişman olmayacağınızdan şüpheniz olmasın .

Öncelikle sizlere biraz kendimden bahsedeyim : 24 yaşında ,60 kilo ,1,72 boyunda yaşına gereği tecrübeli vücut yapısı itibariyle balık etli bir arkadaşınızım .Çevresi tarafından çok beğenilen işini severek yapan , asla oldu bitti’ye getirmeyen partnerinin mutluluğu için yatakta hiç bir şeyden kaçmayan bayanım .

Görüşmeyi düşünen beylerden benimde ricam olacaktır . Öncelikle yaş veya yakışıklılık konusunda kesinlikle takıntılarım olmadığını belirtmek isterim . Bunun dışındaysa ricam görüşmeyi düşünen insanların , temizlik ve hijyen konusuna düşkün olmaları . Bakımlarına özen göstermeleri .
Yazılarımın sonlarına doğru gelirken buraya kadar bıkmadan , yorulmadan , sıkılmadan düşüncelerimi okuyan tanımaya çalışan siz değerli beylere çok teşekkür ederim .

Daha fazla bilgi almak , merak ettiklerinizi sormak , kafanıza takılanlar için aşağıda belirttiğim telefon numaramdan 7/24 bana ulaşabilirsiniz .

Avcılar Escort Zeynep

İletişim adresi :

0538 937 60 60

Yorum yapın