Avcılar Dansöz doğal güzel escort bayan Duygu

Merhabalar İstanbul’un değerli seçkin beyleri. Tamamen bana ait olan resimlerimin ve bana ait tüm gerçeklerim’i anlatan profil yazımın bulunduğu sayfama hoş geldiniz. Ayrıca bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Umarım sizlerle paylaşacağım bilgilerimi sonuna kadar okur ve daha sonra benim ile iletişime geçersiniz. Çünkü hakkımda her bir şeyi bilip, bir birimize karşı ne istediğimizi gayet iyi bilerek, mutluluğa dair güzel ve doyumsuz zamanlar geçirebiliriz.

İsmim Duygu25 yaşında 1.70 boyunda 50 Kilo civarında oldukça bakımlı, hoş bir o kadar fit vücut hatlarına sahip, beyaz tenli, olarak, bakım ve hijyen benim için, çok önemli bir husustur. Bu hususa benim ile iletişim içerisinde olan değerli beylerden önem ve özen göstermeleri rica olunur. Benim ile yaşayacağınız zamanlar içerisinde sizlere, bir sevgilinin verdiği duygu, aratmadan keyif ve mutluluklar tattırmak için, buradayım.

İstanbul Avrupa yakası semtinde ikamet etmekteyim.

Birlikteliğimizde dilerseniz güzel bir ilişki öncesi, sıcak sohbetler edebiliriz. Ayrıca sizlere kendi ellerim ile birer kahve ikram edebilirim. Sıcak kahvelerimizi yudumlarken ve sıcak sohbetlerimiz ile, bir birimizi daha iyi tanıyabiliriz. Güzel ve sıcak konuşmalarımızın ardından, bir birinden farklı fantezilerimin olduğu yatak oyunlarımla sizlerin bana karşı beklediğiniz istek ve arzularınızın daha fazlasını sunuyorum.

Görüşme yerlerim:

Görüşmelerimi kendi evimde sizleri misafir edip, ağırlamakla gerçekleştiriyorum. Ayrıca dilerseniz sizlerin bulunduğu 4 ve 5 yıldızlı otellere gelmekteyim. Sevgilerim ile. Sizleri seviyorum. Kucak dolusu öpücüklerimi yolluyorum.

Dansöz Duygu

Yorum yapın