Taksim’den Rus çıtır güzel escort bayan Olesa

Selamlar hayran duyduğum bir birinden özel Türk beyefendileri. Tamamen sizler için hazırlamış olduğum profil bilgilerimin yer aldığı ve bir birinden özel resimlerimin bulunduğu bana ait olan sayfam ile beni daha iyi tanıyacaksınız. Böylelikle bir yabancı bayan değilde hakkımda her bir şeyimi bildiğiniz, cana yakın dostunuz muşum gibi benimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere kendimi taktim etmem gerekirse; ismim Olesa1.70 boyunda 62 kiloda ve 22 Yaşında, çevresinden sevilen sayılan ve yaşam kalitesinden ödün vermeyen cana yakın, samimi güler yüzlü, fit seksi vücut hatlarına sahip, tam anlamıyla elit kavramını benimsemiş olarak, burada sizlerle bulunmaktayım. Benim ile mutluluğunuza mutluluklar katabilirsiniz. Bakım ve hijyen konusunda oldukça özen ve titizlik göstermekteyim. Bu konuda sizlerden ricam özen gösterirseniz sevinirim.

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde ikamet ediyorum.

Benim ile ilgilenen ve görüşme taraftarı olan değerli Türk beylerin tarafından belirlenen 4 ve 5 yıldızlı otellere gelmekteyim.

Kendinize özel bir gün armağan etmek istiyorsanız, siz değeri beylere bir telefon tuşu kadar yakın olduğumu unutmayınız ! Birlikteliğimizde bana ait olan bir birinden farklı fantezilerim ile sizlerin hayalindeki arzularınızın ve isteklerinizin daha fazlasını sunuyorum. Sizleri öpüyorum.

Olesa

Benim ile iletişim

0538 582 30 65

Yorum yapın